Doradztwo księgowe - pomagamy rozpocząć działalność na terenie Polski:

Jeśli szukasz profesjonalistów z dziedziny finansów, podatków i księgowości, którzy pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, trafiłeś w dobre miejsce. Nasze biuro świadczy usługi w zakresie księgowości, finansów i doradztwa biznesowego. Zatrudniamy wyspecjalizowany zespół ekspertów, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.


W zakresie księgowości oferujemy usługę rozliczania firm będących na pełnej księgowości, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, ryczałcie, rozliczamy również kadry i płace oraz świadczymy wiele innych usług księgowych.

  • Zakładanie przedsiębiorstw
  • Rejestracja podmiotów gospodarczych w KRS
  • Doradztwo przy wyborze formy działalności

Doradztwo kredytowe

W funkcjonowaniu firm naszych klientów, zaoferować możemy usługi w obszarze firmowego doradztwa kredytowego, mowa tutaj o kredytach inwestycyjnych, kredytach obrotowych w rachunku bieżącym, pożyczkach bankowych jak i pozabankowych. Nasi eksperci działają dodatkowo w ramach Grupy ANG https://grupaang.pl/ firmy skupiającej najlepszych na rynku ekspertów finansowych i ubezpieczeniowych.


W ramach Grupy ANG możemy pozyskać dla naszych klientów poza kredytami również faktoring, leasing pojazdów, maszyn, sprzętu elektronicznego, nieruchomości jak i atrakcyjne cenowo ubezpieczenia OC firmy, majątku, pojazdów itp.


Równie istotnych szczególnie dla większych podmiotów gospodarczych jest ubezpieczenie należności oraz ich windykacja. Na tym polu nasi eksperci współpracują z firmą ATRIADUS https://atradius.pl/ będącą jedną z największych firm ubezpieczających należności na świecie.

  • kojarzymy firmy
  • pomagamy w dotarciu do nowych odbiorców
  • pomagamy znaleźć nowe rynki zbytu: Niemcy, Turcja, Rosja, Ukraina i Azja

 

Doradztwo biznesowe, które również świadczymy obejmuje, pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej, przedsiębiorstw, pomoc przy rejestracji podmiotów gospodarczych w KRS.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.