Dariusz Sionkowski

Właściciel i prezes firmy to osoba z wieloletnim doświadczeniem w segmencie B2B. Odpowiada w firmie za tematy związane z pozyskiwaniem środków dla przedsiębiorstw. Kredyt, leasing, faktoring czy ubezpieczenie należności nie mają przed nim żadnych tajemnic. Współpracuje w ramach ANG Biznes z szeregiem instytucji bankowych i poza bankowych, z ubezpieczycielami i firmami windykacyjnymi. Jest również przedstawicielem na województwo mazowieckie firmy ubezpieczeniowej Atradius w ramach ubezpieczenia należności.

Mieczysław Jankowski

Zajmuje się w firmie problematyką związaną z kadrami i BHP. Jeden z 48 osób w Polsce wpisanych na listę członków Sieci Ekspertów ds. BHP posiadających od wielu lat certyfikat nadawany przez CIOP (Centralny Instytut Ochrony Pracy). Jego uzyskanie to wymóg odbycia szeregu szkoleń i zdaniu stosownego egzaminu. Wiedza i doświadczenie jakie posiada pomogło już nie jednej firmie wyjść z problemów z zakresu BHP.

Dariusz Marciniak

Radca prawny. Specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych. Posiada bogate doświadczenie w postępowaniach przed sądami rejestrowymi Świadczy usługi doradztwa prawnego w zakresie spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów podlegających wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego. W szczególności w zakresie tworzenia, likwidacji, przekształcania oraz łączenia (także transgranicznego) tych podmiotów oraz w zakresie prawa cywilnego. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 1990 ukończył aplikacją sądową i złożył egzamin sędziowski. Aplikację radcowską odbył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Radca prawny od 1992 roku.